O firmie

Galeria Architektury Drewna istnieje od 2007r, choć nasze doświadczenie branżowe zdobywaliśmy przez wiele lat na licznych inwestycjach w instytucjach użyteczności publicznej jak i u klientów indywidualnych.

Naszą domeną jest produkcja wysokiej jakości desek podłogowych z drewna dębowego litego oraz warstwowego, wykończonego profesjonalnymi olejami i olejowoskami z szerokim wachlarzem kolorów oraz lakierami o podwyższonej klasie ścieralności z różnym stopniem wybłyszczenia.

Nasz zespół to przede wszystkim jakość produktów i usług.

Chcemy aby nasze prace były wizytówką ponieważ jest to dla nas najlepsza reklama. Dlatego każdy z klientów odrazu trafia do wykonawcy który jest wyspecjalizowany w danej usłudze i konsultuje z nami cały proces przed i w trakcie wykonywania prac .

Każdy z nas posiada swoją wizję umieszczenia drewna w swoim domu,niekoniecznie w płaszczyznach poziomych; my jesteśmy po to aby realizować wszystkie projekty , nawet te nieoczywiste.

Jesteśmy aktywnym członkiem Stowarzyszenia Parkieciarzy Polskich dzięki czemu możemy poszerzać i uaktualniać swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia,kursy .Bliska współpraca z naszymi partnerami powoduje że nasza firma ciągle się rozwija i jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi