Piękne podłogi drewniane i winylowe

Galeria Architektury Drewna to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy podłogi drewniane wykonane z dębu, a także winylowe. Piękne, trwałe i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, będą służyć przez wiele lat, zachowując przy tym swoje walory estetyczne i użytkowe. Pragniemy wychodzić naprzeciw największym wymaganiom, dlatego oferujemy różnorodne rozwiązania – o odmiennych kolorach i wzorach.

Po pierwsze – podłogi drewniane

Podstawą naszej oferty są podłogi drewniane, które wykonujemy z wysokiej jakości dębu. Dzięki temu są niezwykle odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, a do tego posiadają piękny, szlachetny wygląd. Prezentują się naturalnie, posiadają niepowtarzalny wzór usłojenia i unikalną barwę, ciesząc oczy użytkowników na przestrzeni wielu lat.

W skład naszej oferty wchodzą zarówno podłogi drewniane lite, jak i wielowarstwowe. Czym się różnią?

  • Podłogi drewniane wielowarstwowe – imponują stabilnością, nie ograniczając pracy drewna nawet pod wpływem wilgotności czy zmieniających się temperatur. Idealne do zastosowania ogrzewania podłogowego, a także dostępne w wielu wybarwieniach i wzorach.
  • Podłogi drewniane lite – w formie parkietu (jako surowy materiał do ułożenia i wykończenia na miejscu) albo desek podłogowych o różnych wymiarach. Są niezwykle wytrzymałe i stabilne, a do tego nie tylko nie tracą z czasem swoich walorów dekoracyjnych, ale prezentują z biegiem lat jeszcze bardziej szlachetnie.

Chcąc dostosować podłogi drewniane do Twoich potrzeb, oferujemy różne metody wykończenia warstwy wierzchniej drewna – polecamy lakierowanie, olejowanie, ługowanie oraz postarzanie. 

Przejdź do podłóg drewnianych

Po drugie – podłogi winylowe

Oprócz podłóg drewnianych, w Galerii Architektury Drewna oferujemy również coraz popularniejsze podłogi winylowe, które posiadają doskonałe parametry i znajdują szerokie zastosowanie – zarówno w domach, jak również intensywnie użytkowanych pomieszczeniach biurowych czy budynkach użyteczności publicznej. Są niezwykle wytrzymałe, a do tego cechuje je doskonała akustyczność, izolacja termiczna oraz elastyczność.

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości podłogi winylowe Hydrocork, które stanowią najnowsze osiągnięcie w tej dziedzinie. Panele wykonane w tej technologii odznaczają się ponadprzeciętnymi parametrami – są nie tylko trwałe i elastyczne, ale również wodoodporne i komfortowe. Pozwalają również na zainstalowanie ogrzewania podłogowego.

Nasze podłogi winylowe posiadają certyfikat BREEAM (Building Research Development Environmental Assessment Method), który jest nadawany produktom spełniającym wysokie wymogi ekologiczne. Został stworzony w celu podniesienia standardów we współczesnym budownictwie. Dla ludzi dbających o środowisko to ważny argument przemawiający za wyborem podłogi winylowej.

Przejdź do podłóg winylowych

Zainwestuj w podłogę na lata!

Stawiając na podłogi drewniane i winylowe z najwyższej półki, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób, którym zależy zarówno na estetyce, jak i funkcjonalności podłoża. Wybierając któreś z naszych rozwiązań, stawiasz na długowieczność i najlepsze parametry. Zapraszamy więc do składania zamówień albo zadawania pytań – nasi specjaliści rozwieją Twoje wątpliwości i podpowiedzą Ci, która podłoga będzie dla Ciebie idealnym wyborem!

lub zadzwoń 504 133 197