Ponadczasowe podłogi drewniane

Podłogi drewniane cieszą się największą popularnością wśród klientów, którzy pragną z jednej strony zainwestować w piękno, a z drugiej w trwałość i funkcjonalność. Różnorodne, o odmiennych wybarwieniach i wzorach, a także dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, będą służyć przez wiele lat zarówno w domu, jak i biurze czy innych pomieszczeniach. Zapewniamy najlepsze rozwiązania, jakie są dostępne na rynku.

Dlaczego podłogi drewniane?

Oferujemy podłogi drewniane wykonane z dębu – materiału szlachetnego i niezwykle odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy czynniki zewnętrzne. Są stabilne, trwałe i dzięki temu zachowują ponadczasowe piękno przez wiele lat. Ze względu na swoją naturalność, podłogi drewniane stanowią jeden z najbardziej cenionych sposobów wykańczania wnętrz, a dzięki rozmaitym, dostępnym w naszej ofercie wzorom usłojenia oraz unikalnym barwom, znajdziesz takie, które w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania. Co więcej – podłogi drewniane dębowe pozwolą Ci uzyskać wyjątkowy, ciepły klimat w dowolnym pomieszczeniu.

W Galerii Architektury Drewna staramy się spełniać różne oczekiwania naszych klientów, dlatego proponujemy dwa rodzaje podłóg drewnianych.

Podłogi drewniane warstwowe

Naszą pierwszą propozycją są podłogi drewniane warstwowe, które dzięki swojej strukturze zapewniają bardzo wysoką stabilność i nie ograniczają pracy drewna – nawet w wyniku zmieniających się warunków otoczenia, temperatury czy wilgoci. Trwałe, piękne, a do tego dostępne w różnych wymiarach i sposobach wykończenia, nadadzą się w każdym pomieszczeniu – również w przypadku chęci zainstalowania ogrzewania podłogowego.

Przejdź do podłóg drewnianych warstwowych

Podłogi drewniane lite

Drugim rozwiązaniem są podłogi drewniane lite, które mogą mieć formę parkietu (surowy materiał do ułożenia i wykończenia na miejscu) albo deski podłogowej, występującej w różnych wymiarach. Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, zainwestujesz w podłogę solidną i niezwykle elegancką, która nawet pomimo upływających lat nie straci na swoich walorach estetycznych. Idealna do salonu, sypialni, biura i jakiegokolwiek innego miejsca.

Przejdź do podłóg drewnianych litych
Kolekcja wybarwień

W Galerii Architektury Drewna oferujemy podłogi drewniane o różnych wybarwieniach i odmiennym ułożeniu słojów – dzięki temu masz możliwość wyboru takiego rozwiązania, o jakim marzysz i jakie pozwoli Ci uzyskać idealny efekt w aranżacji każdego wnętrza. Zapewniamy również możliwość dowolnego wykończenia warstwy wierzchniej podłogi – lakierowania, olejowania, ługowania, a nawet postarzania.

Kolekcja księżycowa

Amaltea

Anake

Ganimedes

Kallisto

Tebe

Kolekcja Pustynna

Atacama

Azir

Kalahari

Lota

Mojave

Namib

Neflid

Serir

Sondora

Taklamakan

Pozostałe

Colore Teak

Legno Grezzo

Natural

Noce Antico

Nowoczesne podłogi i sposoby wykończenia

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami i realizacjami, a także bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej podłogi!

lub zadzwoń 504 133 197