Podłogi drewniane lite

Home 9 Podłogi 9 Podłogi drewniane lite

Podłogi drewniane lite to nasza propozycja dla najbardziej wymagających osób, które chciałyby na co dzień stąpać po pięknym, szlachetnie wyglądającym parkiecie i jednocześnie pragną zainwestować w rozwiązanie ponadprzeciętnie trwale. Niektórzy mówią, że podłogi lite są jak wino – im starsze, tym lepsze. Zgadzamy się z tym w stu procentach!

Dlaczego podłogi drewniane lite?

Oferowane przez naszą Galerię podłogi lite, wykonywane są z drewna dębowego, które cechuje się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi i uznawane jest za jedno z najszlachetniej wyglądających gatunków.

Występują w dwóch wariantach:

  • w formie parkietu, jako surowy materiał do ułożenia i wykończenia na miejscu,
  • w formie gotowych desek podłogowych, dostępnych w różnych wymiarach.

Dzięki temu możesz wybrać odpowiadające Ci rozwiązanie i cieszyć się korzyściami, charakterystycznymi dla tego rodzaju podłóg. A lite drewno to przede wszystkim ponadczasowe piękno, które może być bardzo różnorodne – wszystko to dzięki odmiennym wybarwieniom i wzorom, a także efektom, jakie uzyskujemy dzięki lakierowaniu, olejowaniu czy ługowaniu warstwy wierzchniej podłogi. Można ją nawet postarzyć, by wyglądała jeszcze bardziej szlachetnie.

Co więcej – podłogi drewniane lite są niezwykle trwałe, odporne na wielokrotne cyklinowanie i stabilne. Ich atutem jest również możliwość szybkiego montażu. Z biegiem lat zamiast tracić swoje walory dekoracyjne, dodatkowo zyskują na estetyce, co jest rzadkością nie tylko jeżeli chodzi o podłogi. I dlatego też cieszą się tak ogromną popularnością wśród klientów.

Inwestując w podłogi drewniane lite, stawiasz na:

  • piękny, ponadczasowy wygląd, który utrzymuje się na przestrzeni wielu lat,
  • trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia, a także stabilność, dzięki czemu Twoja podłoga będzie wieloletnią inwestycją,
  • możliwość dowolnego wykończenia warstwy wierzchniej podłogi,
  • dużą różnorodność dostępnych kolorów i wzorów podłogi, dzięki czemu znajdziesz taką, która będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom,
  • kompleksowy, sprawny montaż wybranej podłogi we wskazanym miejscu.