Podłogi drewniane warstwowe

Home 9 Podłogi 9 Podłogi drewniane warstwowe

W Galerii Architektury Drewna pragniemy dostarczać naszym klientom rozwiązania wyjątkowe, które służyć będą im przez wiele lat i do różnych celów. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się niezwykle popularne podłogi drewniane wielowarstwowe, które imponują z jednej strony estetyką wykonania, a z drugiej swoimi parametrami. Sprawdzą się zarówno w domach, jak również biurach czy obiektach użyteczności publicznej.

Dlaczego podłogi drewniane wielowarstwowe?

Podłogi drewniane wielowarstwowe są bardzo często alternatywą dla podłóg z drewna litego, szczególnie wśród osób, które pragną założyć ogrzewanie podłogowe. To rozwiązanie daje taką możliwość, a warto w nie zainwestować również z wielu innych powodów.

Pierwszym z nich jest oczywiście naturalne piękno, uzyskane dzięki wykorzystaniu desek dębowych – szlachetnie wyglądających i powodujących, że pomieszczenie prezentuje się szlachetniej. Dzięki różnym wariantom podłóg wielowarstwowych i wymiarom desek, masz możliwość wybrania takiego rozwiązania, które będzie dla Ciebie idealne.

Drugim powodem, dla którego podłogi drewniane wielowarstwowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem, są ich parametry. Dzięki swojej strukturze zapewniają wysoką stabilność drewna, jednocześnie ograniczając jego pracę – nawet pod wpływem zmieniających się warunków otoczenia, w tym wilgotności czy temperatury.

To właśnie dlatego ten rodzaj podłóg jest niezwykle trwały, piękny na przestrzeni wielu lat i pozwala na montaż ogrzewania podłogowego.

Inwestując w podłogi drewniane wielowarstwowe, stawiasz na:

  • wyjątkowe piękno, które utrzymywać się będzie przez długie lata,
  • różnorodność wariantów, dzięki czemu uzyskasz indywidualny, dopasowany do Twoich potrzeb efekt,
  • uniwersalność zastosowania – zarówno w domu, jak również innych budynkach,
  • ponadprzeciętną stabilność oraz trwałość,
  • możliwość zamontowania ogrzewania podłogowego.