Najwyższej jakości podłogi winylowe

Nasze podłogi winylowe posiadają certyfikat BREEAM (Building Research Development Environmental Assessment Method), który jest nadawany produktom spełniającym wysokie wymogi ekologiczne.

Dlaczego podłogi winylowe?

Jest to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się dział rynku podłogowego. Cechują się doskonałą akustycznością ,izolacją termiczną i elastycznościa. Dobrze sprawdzają się na ogrzewaniu podłogowym. Podłogi winylowe bardzo często znajdują zastosowanie przy intensywnie użytkowanych pomieszczeń użyteczności publicznej.

Podłogi winylowe Hydrocork

Hydrocork stanowi najnowsze osiągnięcie w rozwoju podłóg; to małej grubości panel, który charakteryzują wszystkie korzyści właściwe dla Corktech. Technologia Corktech umożliwiła stworzenie innowacyjnego materiału kompozytowego, z którego wykonany jest rdzeń panelu. Materiał ten jest wodoodporny i stabilny, a przy tym elastyczny, i gwarantuje komfort dzięki zastosowaniu korka.

Czytaj więcej

Jeżeli zdecydowałeś/aś sie na skorzystanie z naszych usług lub jeśli nadal nie jesteś co do tego pewien/na i masz pytania które chciałbyś/abyś nam zadać, żeby rozwiać swoje wątpliwości skorzystaj z jednej z poniższych form kontaktu.

lub zadzwoń 504 133 197

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi rozwiązaniami, dostępnymi w Galerii Architektury Drewna – oferujemy również doskonałej jakości podłogi drewniane wielowarstwowe oraz podłogi drewniane lite.